بهترین ابزار برای نگهداری از باغ شما

چه در باغبانی مبتدی باشید و چه به دنبال راهی برای بهبود باغ موجود خود باشید ، داشتن ابزار مناسب ضروری است. برای داشتن بهترین تجربه باغبانی و زیباترین نتایج ، شما باید ابزار مناسبی برای انجام کار داشته باشید. در زیر لیستی از بهترین ابزار برای نگهداری باغ شما وجود دارد.

کج بیل باغی

کج بیل باغی قابل اعتماد هنوز هم برای هر باغ ضروری است. در حالی که اختراعات جدیدی وجود دارد که خاکگیری شما را آسان می کند ، یک کج بیل باغی قدیمی می تواند اطمینان حاصل کند که کار را به درستی انجام می دهید. از کشت خاک گرفته تا علف های هرز ، هنگام نگهداری یک باغ زیبا ، کج بیل زدن ضروری است.

چنگال باغچه

چنگال باغ برای کمک به ترکیب کود و از بین بردن انبوه خاک بسیار مناسب قیمت یوکا است. قبل از شروع هرگونه سنگین کاری از آن استفاده کنید زیرا خاک را بسیار نرمتر می کند.

بیل

بیل حفر و کاشت را بسیار راحت تر می کند. این به عنوان ابزار شماره یک برای باغداران ذکر شده است و می تواند اهداف مختلفی را داشته باشد. می توانید خاک را بارگیری و جابجا کنید ، حفاری کنید و حتی گیاهان ناخواسته را از باغ خود خارج کنید.

ماله

برای کارهای کوچکتر ، مانند کاشت بذر ، به ماله دستی احتیاج دارید. اگر در هر فصل چندین ردیف برای کاشت داشته باشید ، به کار شما می آید. این یک ابزار دستی است که هر باغبان به آن نیاز دارد.

شلنگ آبیاری

یک باغ بدون آب فراوان زنده نمی ماند. به همین دلیل ، شما باید در یک شلنگ آب سرمایه گذاری کنید. یک شلنگ ضخیم تر انتخاب کنید تا در هنگام آبیاری یک باغ بزرگ از لک شدن جلوگیری کند. برای کار کوچکتر ، می توانید از یک قوطی آبیاری استفاده کنید. هر دوی این ابزارها به شما در حفظ باغ خود کمک می کنند.

آب پاش

اگر در آب و هوای گرم زندگی می کنید ، آب پاش ضروری است. چرا؟ این می تواند یک فرآیند طولانی باشد که به باغ شما آب می دهد. یک آب پاش انتخاب کنید که تمام قسمتهای مربع باغ شما را پوشش دهد. یکی با زمان اطمینان حاصل خواهد کرد که فراموش نکنید که منبع آب را خاموش کنید.

دستکش

شما می خواهید مطمئن شوید که دستان شما از خاک محافظت نشده است. هنگامی که دست محافظت می شود می توانید کارهای بیشتری انجام دهید. یک دستکش انتخاب کنید که از دست شما محافظت کند. هرس و بیل زدن با دستکش راحت تر است.

اگر به دنبال ابزارهای ایده آل برای شروع پروژه باغبانی خود هستید ، برای کمک به آنها از لیست بالا استفاده کنید. همچنین باید از یک متخصص محوطه سازی در مرکز باغ محلی خود مشاوره بگیرید. این مراکز برای همه موارد مربوط به باغبانی عالی هستند و بسیاری از آنها گیاهان و ابزارهای با کیفیت را ذخیره می کنند. برای باغ خود از چه ابزاری استفاده خواهید کرد؟